Zaproszenie na KJS Noc Świętojańska 2011

W dniu 18.06.2011 r. planowany jest  KJS  /Konkursowa Jazda Samochodowa/ pod nazwą

„Noc Świętojańska 2011”  edycja  XVI

organizowany  przez Automobilklub Zagłębie Turoszowskie w Zgorzelcu w ramach eliminacji Mistrzostw Zgorzelca i Mistrzostw KJS Jeleniej Góry.

Rajd rozegrany zostanie  w dwóch etapach:

I etap – rozpocznie się o godz. 20.00 przy Centrum Sportowym w Zgorzelcu i przewiduje 4 próby sprawnościowe na nawierzchniach asfaltowych  i betonowych  na terenie Centrum  Sportowego, na byłym placu targowym przy Armii Krajowej oraz  na parkingu  Parku Handlowego EDEN.

II etap „nocny” – na nawierzchniach w większości  szutrowych,  rozpocznie się o godz.22.00 i przewiduje 5 prób – na parkingu Parku Handlowego EDEN, oraz    w rejonie autostrady w  kierunku Wrocławia w pobliżu Gronowa i Łagowa.

Zakończenie:  po  północy   w  restauracji „ Dworek” w Zgorzelcu.
Uczestnikom zapewniamy posiłek  i  puchary we wszystkich klasach.

Organizatorzy są w stanie przyjąć nie więcej niż 30  załóg.

Wcześniejsze zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie i mailowo:

  • telefon: 668 847 415
  • email: bemok@poczta.onet.pl

Zapisy i badania techniczne w dniu imprezy od godz. 17- tej do 19- tej .

Wpisowe 100 zł.

 

Zapraszamy 

Automobilklub Zagłębie Turoszowskie w Zgorzelcu 

 

Informujemy też, że w Zgorzelcu

  • przy Centrum Sportowym w godzinach od 20.00 do 21.00,
  • na byłym Targowisku przy Armii Krajowej od 20.00 do 21.30
  • oraz przy parkingu PARKU HANDLOWEGO  EDEN  od 20.30 do 23.00

odbyły się próby sportowe.

 WYNIKI :

I.  W  konkurencjach  sprawnościowych  dla  dzieci

do 7 lat
powyżej   7   lat
próba
miejsce
imię i nazwisko
miejsce
imię i nazwisko
Ss1- KLASY
1.
2.
3.
Lidia Kaźimierczak
Malwina Bystrowska
Filip Sawicki
1.
2.
3.
Klaudia Wojtków
Nikola Wojtków
Ramona Maliszewska
Ss2 – KRĘGLE
1.
2.
3.
Adaś Morawski
Julia Stępniewicz
Adaś Iwanik
1.
2.
3.
Nikola Wojtków
Wioletka Wożniak
Kornelia Kamińska
Ss3- próba nie odbyła się, piłkarze w Żarkach Śr. zajęli boisko
1.
2.
3.
1.
2.
3.
Ss4 – OPASKA
1.
2.
3.
Karolina Wojtych
Malwina Bystrowska
Martyna Banachowicz
1.
2.
3.
Patryk Słota
Wioletka Wożniak
Nikola Jaworska
Ss5 – TARCZA
1.
2.
3.
Zuzia Suduł
Julka Stępniewicz
Alan Mielnik
1.
2.
3.
Patryk Słota
Ramona Maliszewska
Michał Boroniecki
Ss6 – RZUTY
1.
2.
3.
Lidzia Kazimierczak
Michal Koroniecki
Martyna Banachowicz
1.
2.
3.
Agnieszka Gryszczuk
Ola Padarz
Patryk Słota
Ss7 – SLALOM LEŚNY
1.
2.
3.
Oliwka Machul
Emilka Cicha
Malwina Bystrowska
1.
2.
3.
Damian Bojarun
Klaudia Wojtków
Nikola Wojtków

II. Najsprawniejszymi kierowcami w próbach samochodowych okazali się : 

Kierowca Jan Kruczek z numerem startowym 1 w samochodzie Cinqecento z pilotem Agatą Kruczek
Kierowca Damian Lechki z numerem startowym 2  w samochodzie Opel Corsa z pilotem Kamilą Tarasiewicz.
Kierowca Jarosław Machul z numerem startowym 11 w samochodzie Skoda Fabia z pilotem Dagną Machul.

III   W odpowiedziach testu, ze spostrzegawczości na trasie, najlepsze były:
załogi z samochodu nr 8, nr13, nr 9

IV . W konkursie plastycznym, powstało 16 obrazów malowanych przez dzieci
z każdej startującej załogi. Dzieci otrzymały nagrody. Wszystkie były bardzo ładne !!!